امداد خودرو لنجان | یدک کش خوردو

امداد خودرو لنجان | یدک کش خوردو

09135555966

ارسال خودروبر و خودروسوار به محل

وقتی یک مشتری با شرکت امداد خودرو لنجان تماس می‌گیرد و خرابی اتومبیل خود را گزارش می‌دهد، ابتدا تیم امداد خودرو لنجان با دریافت اطلاعاتی از مشتری در خصوص نوع خرابی، محل و سایر جزئیات، تلاش می‌کند تا علت خرابی را بررسی کند.

با توجه به نوع خرابی و تجربه تیم تعمیرات، در صورتی که امکان تعمیر خودرو در محل برطرف شدن خرابی وجود داشته باشد، تیم امداد خودرو لنجان اقدام به تعمیر خودرو در محل می‌کند.

اما در صورتی که خرابی اتومبیل به گونه‌ای باشد که نیاز به تعمیرات پیشرفته تر و تخصصی در تعمیرگاه داشته باشد، تیم امداد خودرو لنجان به مشتری پیشنهاد انتقال خودرو به تعمیرگاه مناسب می‌دهد.

در این صورت، تیم امداد خودرو لنجان با توجه به شرایط و نوع خودرو، به مشتری پیشنهاد خواهد داد که چگونه بهترین روش برای حمل خودرو به تعمیرگاه را انتخاب کند.

مکانیک سیار، یدک کش سیار، خودروبر سیار، یدک کش جرثقیل، پنچرگیر سیار، امداد بنزین و امداد باطری را تنها با یک تماس ساده در کنار خود داشته باشید.

به صورت سیار در تمام سطح شهر لنجان آماده ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی هستیم.

امداد خودرو در مبارکه اصفهان نیز فعالیتی شبانه روزی دارد و به صورت 24 ساعته تمام مناطق و محله های مبارکه اصفهان را با خدمات امداد رسانی خودرویی پوشش می دهد.

در هر هفت روز هفته و در هر ساعت از شبانه روز به یاری شما می شتابیم.

درصورت بروز هرگونه مشکل خودرویی با شماره درج شده داخل آگهی تماس بگیرید تا بتوانید با امداد خودرو لنجان ارتباط بگیرید.

پس از تماس، می توانید به صورت رایگان از مشاوران تیم امداد خودرو لنجان جهت راه اندازی مجدد اتومبیل توسط خودتان بهره بگیرید.

در صورت عدم راه اندازی دوباره اتومبیل توسط شخص شما و نیاز به یک شخص متخصص، امداد خودرو لنجان امدادگر متخصص و حاذق خود را به محل شما اعزام می کند.

پس از عیب یابی توسط امدادگر امداد خودرو در لنجان، در صورت امکان، اتومبیل در محل تعمیر می گردد.

در صورتی که خرابی و آسیب دیدگی اتومبیل زیاد باشد و امکان تعمیر آن در محل نباشد، یدک کش و خودروبر متناسب با اتومبیل شما را به محل ارسال می کنیم.

بدون حتی کوچک ترین آسیبی، به صورت تضمینی، اتومبیل شما را به تعمیرگاه های طرف قرارداد شرکت انتقال میدهیم.

پس از انجام تعمیرات، اتومبیل صحیح و سالم به شما تحویل داده خواهد شد.

به طور کلی، تیم امداد خودرو لنجان با توجه به تجربه و تخصص خود، در هر موقعیتی سعی در ارائه خدمات بهتر به مشتریان دارد و در صورتی که خودرو به گونه‌ای خراب شده باشد که نیاز به تعمیرات پیشرفته تر داشته باشد، پیشنهاد انتقال خودرو به تعمیرگاه مناسب را به مشتریان خود می‌دهد.

Loader