امداد خودرو خور و بیابانک | حمل خودرو

امداد خودرو خور و بیابانک | حمل خودرو

09135555966

یدک کش و مکانیک سیار

امداد خودرو خور و بیابانک با انواع خودروبر، یدک کش، یدک کش جرثقیل، خودرو سوار، مکانیک، امداد بنزین، امداد باطری و ... به صورت شبانه روزی و سیار در تمام مناطق خور و بیابانک در خدمت شما می باشد.

گاهی اوقات ممکن است در حین سفر با خودرو به شهر خور و بیابانک، با خرابی فنی روبرو شویم که قادر به رفع آن نباشیم و یا اینکه ابزار و تجهیزات لازم برای تعمیر خودرو را در دسترس نداشته باشیم.

در این حالت بهترین گزینه برای حل مشکل و رانندگی مجدد خودرو، این است که با گروه امداد خودرو خور و بیابانک تماس بگیریم تا در کوتاه ترین زمان ممکن به محل ما برسند و خدمات امداد خودرویی و تعمیر خودرو را انجام دهند.

امداد خودرو خور و بیابانک با هدف رضایت مشتریان و انجام وظایف خود، خدمات گوناگونی را در سطح کشور ارائه می دهند.

در صورتی که در شهر دهق با مشکلات خودرویی رو به رو شدید و نیازمند دریافت خدمات امداد خودرویی بودید، تماس با تیم امداد خودرو در دهق بهترین گزینه برای شماست.

خدمات امداد خودرو خور و بیابانک شامل خدمات تعمیرگاهی، خدمات سیار در محل کار یا منزل، خدمات تلفتی و مشاوره ای، خدمات کارت عضویت، خدمات دوره ای و فصلی می باشند.

این گروه با استفاده از تجهیزات مناسب در شرایط مختلف و نقاط مختلف، به خودروسواران کمک می کنند.

تعاریف برخی اصطلاحات در زمینه خدمات امداد خودرو خور و بیابانک:

امدادگر: فردی است که با داشتن دانش و تخصص لازم در زمینه رفع عیب های فنی خودروها و قابلیت های جسمانی و مهارت و تجربه کافی، به همراه یک خودرو امداد به عنوان عضو شبکه امداد، فعالیت می کند.

خدمات امداد خودرو خور و بیابانک: این خدمات شامل هرگونه فعالیت است که برای حل مشکلات فنی خودروهای از کارافتاده به دلیل نقص فنی صورت می گیرد. این فعالیت ها ممکن است شامل تعوض یا تعمیر قطعات و یا حمل خودرو به صورت 24 ساعته باشند.

خدمات ما به صورت شبانه روزی و سیار می باشد.

به همراه مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودروی کشوری.

امداد خودرو خور و بیابانک زیر نظر اتحادیه دفاتر امدادی فعالیت می کند.

امداد خودرو خوروبیابانک طبق قواعد و قوانین و دستورالعمل های اتحادیه خود عمل می کند.

هزینه های دریافتی و تعرفه های مجموعه ما در قبال ارائه خدمات امدادی به طور کامل تحت نظارت اتحادیه امدادی می باشد.

اگر خودرویی دارید که از خدمات طلایی برخوردار است، می توانید در هر زمان و مکانی که نیاز داشته باشید از امداد خودرو استفاده کنید.

این خدمات توسط شرکت های خودرویی برای برخی از محصولات خود ارائه می شوند و با پرداخت یک هزینه اضافی، مشتریان می توانند کارت طلایی را دریافت کنند.

با داشتن این کارت، شما می توانید به راحتی از خدمات رایگان و کامل امداد خودرو خور و بیابانک بهره مند شوید.

خدمات طلایی شامل جبران خسارات ناشی از حادثه، سرقت، سرویس های امدادی، حمل خودرو، مشاوره تلفنی، سرویس های نگهداری و حتی تعویض خودرو می شوند.

نیروی کاری متخصص امداد خودرو خور و بیابانک با استخدام نیروی انسانی متخصص و کارآزموده تلاش دارد تا در خصوص ارائه خدمات جاده ای به نحو عالی اقدام کند.

از این بابت مشتری می تواند با خیال راحت و آسوده به امداد خودرو خور و بیابانک اعتماد کند.

تمامی لوازم و قطعات مورد استفاده توسط مجموعه امداد خودرو خور و بیابانک دارای گارانتی تعویض می باشند.

امداد خودرو خور و بیابانک با خدمات امداد رسانی خودرویی شبانه روزی در خدمت مشتریان گرامی میباشد.

Loader