امداد خودرو گلپایگان | خودروبر و یدک کش

امداد خودرو گلپایگان | خودروبر و یدک کش

09135555966

امدادرسانی فوری به مشتریان

امداد خودرو گلپایگان با انواع یدک کش خودرو، خودروبر، مکانیک، پنچرگیر، خودروسوار و... به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

وقتی یک مشتری با امداد خودرو گلپایگان تماس می‌گیرد و خرابی اتومبیل خود را گزارش می‌دهد، امداد خودرو گلپایگان ابتدا اطلاعاتی را از مشتری در خصوص موقعیت و نوع خرابی دریافت می‌کند.

در این مرحله، امداد خودرو گلپایگان می‌تواند به مشتری توضیح دهد که چگونه می‌تواند خودرو را در موقعیت فعلی نگه دارد و از ایمنی خود و دیگران مطمئن شود.

سپس، اقداماتی که امداد خودرو گلپایگان برای یاری رسانی به مشتری انجام میدهد عبارتند از:

1- بررسی خرابی: پس از دریافت اطلاعات مشتری، تیم امداد خودرو گلپایگان تلاش می‌کند تا علت خرابی را بررسی کند و اگر لازم باشد، به مشتری توضیحاتی در خصوص روش برطرف کردن خرابی ارائه می‌دهد.

2- ارسال تکنسین: در صورتی که برای رفع خرابی نیاز به تعمیرات فنی یا تعویض قطعات خودرو باشد، تیم امداد خودرو در گلپایگان تکنسین ماهر و مجربی را به محل خرابی اعزام می‌کند.

3- حمل و نقل خودرو: اگر خودرو نیاز به حمل و نقل داشته باشد، تیم امداد خودرو گلپایگان خودرو را با دقت و ایمنی بالا به مقصد مشخص شده منتقل می‌کند.

4- ارائه خدمات جانبی: در برخی موارد، امداد خودرو گلپایگان می‌تواند خدمات جانبی مثل تامین سوخت، تعویض باطری، تعمیرات تایر و ... را نیز به مشتری ارائه دهد.

5- ارائه مشاوره: تیم امداد خودرو گلپایگان می‌تواند به مشتریان خود در خصوص نحوه نگهداری و تعمیر خودرو، مشاوره‌های لازم را ارائه دهد.

بهترین خدمات امدادی را تنها از مجموعه امداد خودرو گلپایگان بخواهید.

تمام خدمات ما در تمام ایام هفته حتی روزهای تعطیل بنابر درخواست شما مشتریان گرامی ارائه میشود.

اگر در شهر لنجان اصفهان هستید و نیاز به دریافت خدمات امداد خودرویی فوری و اورژانسی داشتید، میتوانید با امداد خودرو در لنجان تماس بگیرید و مشکلاتتان را برای آن ها بازگو کرده و درخواست نیروی کمکی کنید.

شاید برای خیلی از دوستان به این صورت جا افتاده باشه که فقط در صورت خرابی ماشین به امداد خودرو نیاز دارم.

اما این نظریه درست نیست.

درست است که در مواقعی که به دلیل خرابی های خودرویی در جاده مانده اید، یا وقتی که اتومبیل شما به علت نقص فنی روشن نمیشود به امداد خودرو فکر میکنید.

بله، فقط با یک تماس می توانید از مشاوران تلفنی امداد خودرو گلپایگان جهت راه اندازی مجدد اتومبیل خودتان کمک و یاری بگیرید.

در صورتی که موفق به راه اندازی دوباره خودرو نشدید، امداد خودرو در گلپایگان لوکیشن شما را به صورت آنلاین از شما دریافت می کند.

در یک تایم کوتاه، امدادگران خود را به محل شما اعزام می کند تا هرچه سریع تر اتومبیل شما را تعمیر کنند.

اگر شرایط خرابی اتومبیل شما خیلی حاد باشد، به گونه ای که قابل تعمیر در محل نباشد، با رضایت شما، یدک کش متناسب با خودرو شما به محلتان ارسال می گردد تا اتومبیل شما به یک تعمیرگاه مناسب انتقال پیدا کند.

اما به غیر از موارد این چنینی که مربوط به خرابی های جاده ای است، می توانید از سایر خدمات ما مانند: سوخت رسان سیار، پنچرگیر سیار ( در مواقعی که ابزار پنچرگیری در دسترس شما نیست و یا لاستیک زاپاس سالم به همراه ندارید ) ، تعویض گر انواع تسمه و فیلتر های خودرو نیز بهره ببرید.

در صورت نیاز به هرگونه خدمات امدادی، لطفا با ما تماس بگیرید.

به طور کلی، امداد خودرو گلپایگان با ارائه خدمات تعمیر و نگهداری خودرو، سعی در رفع مشکلات خودرویی مشتریان دارد و تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات سریع و با کیفیت، رضایت و اعتماد مشتریان را جلب کند.

Loader