امداد خودرو خوانسار | مکانیک سیار

امداد خودرو خوانسار | مکانیک سیار

09135555966

پاسخگویی شبانه روزی

امداد خودرو خوانسار با انواع خودروبر و یدک کش به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

خطرات رانندگی، دائماً در جاده‌ها و خیابان‌های شهری و روستایی وجود دارد و هرگونه خرابی یا حادثه در خودرو می تواند برای راننده و مسافرانش خطرات جدی و ناگهانی ایجاد کند.

در این شرایط، تیم امداد خودرو خوانسار با تجهیزات و تکنولوژی‌های به روز، به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات جاده‌ای و امدادی در شهرستان خوانسار، به سرعت به محل خرابی و یا حادثه رسیده و مشکلات رانندگان و مسافران را برطرف می‌کند.

تیم امداد خودرو خوانسار و امداد خودرو در خور و بیابانک هر دو زیر نظر امداد خودرو اصفهان فعالیت می کنند به صورت شبانه روزی فعال و آماده ارائه خدمات امداد رسانی خودرویی به مشتریان می باشند.

تیم امداد خودرو خوانسار با استفاده از تجهیزات پیشرفته‌ای مانند دستگاه‌های تشخیص خرابی خودرو، دستگاه‌های تعمیر و نگهداری، ابزارهای مکانیکی و الکتریکی، دوربین‌های مداربسته و سایر تجهیزات به روز، قادر به رفع مشکلات و خرابی‌های فوری خودرو در محل و به صورت سریع است.

همچنین، تیم امداد خودرو خوانسار با استفاده از تجهیزات مورد نیاز، می‌تواند در صورت نیاز، خودروهای معطوف به تعمیر را به کارگاه خود انتقال دهد و پس از تعمیر، به مشتریان خود بازگرداند.

تیم امداد خودرو خوانسار با استفاده از تکنولوژی‌های به روز، به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم به بهبود کیفیت خدمات خود می‌پردازد.

در راستای بهبود مستقیم خدمات، این تیم با انجام آزمایش‌های عملیاتی و ارزیابی‌های مداوم بر تجهیزات خود، اطمینان حاصل می‌کند که تجهیزات آنها همواره به بهترین شکل ممکن عمل کرده و به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد.

در راستای بهبود غیرمستقیم خدمات، تیم امداد خودرو خوانسار با استفاده از سیستم‌های مدیریتی خود، اطمینان حاصل می‌کند که تمامی تجهیزات و ابزارهای مورد نیازشان همواره در حال به روز رسانی است و همچنین تیم پشتیبانی فنی خود را با دانش و تجربه کافی مجهز می‌کند تا به مشتریان خود خدماتی با کیفیت بالا و بهترین استانداردهای جهانی را ارائه دهد.

امداد خودرو در خوانسار با انواع خدمات خودروبر، مکانیک، امداد بنزین، امداد باطری، یدک کش و ... در خدمتتان میباشد.

در صورت عدم راه اندازی مجدد اتومبیل توسط خودتان، می توانید با امداد خودرو خوانسار تماس بگیرید.

پس از تماس با مجموعه ی امداد خودرو در خوانسار، موقعیت شما به صورت آنلاین دریافت میشود.

مکانیک های آموزش دیده، ماهر و فنی مجموعه امداد خودرو خوانسار به محل شما اعزام میشوند.

پس از بازدید از اتومبیلتان، تعمیرات مورد نیاز روی ماشین شما اعمال میشود.

در صورتی که امکان راه اندازی و تعمیر خودرو در محل شما فراهم نباشد، با استفاده از خودروبر های مجموعه اتومبیلتان را تا نزدیک ترین تعمیرگاه حمل میکنند.

البته که سعی داریم انجام خدمات و سرویس دهی ها در محل صورت پذیرد تا از اتلاف وقت و هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آید.

مجموعه امداد خودرو خوانسار دارای مجوز رسمی از اتحادیه امداد خودروی کشوری می باشد.

امداد خودرو خوانسار به منظور تکریم و گرامیداشت و همچنین رفاه حال مشتریان، ارائه دهنده ی خدمات امدادی در جاده‌های تحت پوشش است.

مجموعه ی ما با در نظر گرفتن اصول رعایت حال مشتریان گرامی، تعرفه قیمت امدادی را در پایین ترین حالت و نازلترین در مقایسه با دیگران عرضه می کند.

انجام خدمت و سرویس های سیار در محل را به منظور حفظ وقت جلوگیری از اتلاف آن راه اندازی کرده ایم.

ضمنا، تیم امداد خودرو خوانسار با توجه به مسئولیت اجتماعی و انسانی خود، تلاش می‌کند تا با ارائه خدمات امدادی سریع و کارآمد، به حفظ امنیت و سلامت رانندگان و مسافران در جاده‌ها و خیابان‌ها کمک کند.

همچنین، تیم امداد خودرو خوانسار با ارائه خدماتی با قیمت مناسب و رقابتی، به مشتریان خود کمک می‌کند تا در مواقع ناگهانی و فوری، به راحتی و با اطمینان از خدمات این تیم استفاده کنند.

Loader