امداد خودرو چادگان | یدک کش شبانه روزی

امداد خودرو چادگان | یدک کش شبانه روزی

09135555966

اعزام فوری نیروی امدادی

به صفحه امداد خودرو چادگان خوش آمدید.

با انواع خدمات خودروبر، یدک کش، کفی، دکل، یدک کش جرثقیل، مکانیک سیار و... در امداد خودرو چادگان در خدمتتان هستیم.

امداد خودرو چادگان همواره سعی نموده تا با ارائه دادن تعرفه قیمتی های مناسب، مقرون به صرفه برای مشتری و بر طبق مصوب اتحادیه در خدمت شما عزیزان باشد.

اولویت اول و اصلی مجموعه امداد خودرو چادگان رضایت قلبی مشتریان و کاربران خود می باشد.

در صورتی که در شهر خمینی شهر اصفهان هستید، میتوانید جهت دریافت خدمات امداد خودرو در خمینی شهر با شماره 09135555966 تماس بگیرید و از خدمات آنها استفاده کنید.

رضایت شما عزیزان هم با مواردی مانند:

1- قیمت های عادلانه و منصفانه.

2- کیفیت کاری بالا و رضایت بخش در انجام تعمیرات مورد نظر بر روی خودرو شما.

3- استفاده از قطعات اصل کارخانه، با کیفیت و اورجینال.

4- برخورد مناسب توسط کادر فنی مجموعه چه حضوری و چه تلفنی جهت انجام مشاوره تلفنی.

به دست می آید. که هدف امداد خودرو چادگان نیز همین است.

خواهش مندیم پس از استفاده از هرگونه خدمات مجموعه ما، ما را از نظرات با ارزش خود بهره مند سازید.

در قسمت مشخص شده مربوط به امتیاز دهی نیز میتوانید امتیاز موردنظر خودتان را درج بفرمایید.

سپاس گزاریم .

امداد خودرو چادگان به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در خدمت شماست.

در تلاش هستیم تا پاسخ گوی تمامی تماس ها از طرف شما باشیم.

امداد خودرو چادگان خدمات متنوع و گسترده ی خود را با قیمت های مناسب به شما ارائه خواهد داد.

شما عزیزان میتوانید با مشاهده هرگونه مشکل اعم از خرابی های خودرویی - نیاز به انتقال به پارکینگ یا مرکز بیمه - یا هر مشکل مربوط به اتومبیل تان با ما در تماس باشید.

امداد خودرو چادگان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات جاده ای و امدادی در استان اصفهان است که با داشتن تیمی مجرب و ماهر از پرسنل خبره، خدمات امدادی فوری در محل را برای رانندگان و مسافران در سراسر جاده های این شهرستان ارائه می دهد.

تیم امداد خودرو چادگان با داشتن تجهیزات پیشرفته و ابزارهای مدرن، قادر به رفع خرابی ها و مشکلات فوری اتومبیل ها در محل و به صورت سریع است.

این تیم با داشتن دانش و تجربه کافی در زمینه تعمیرات فوری خودرو، می توانند به سرعت و با دقت بالا به محل خرابی و یا حادثه رسیده و رانندگان و مسافران را از مشکلات فوری خودرویشان رهایی دهند و از به خطر افتادن آنها جلوگیری کنند.

تیم امداد خودرو در چادگان با ارائه خدماتی مانند تعمیرات فوری در محل، خدمات شارژ باتری، خدمات تعمیرات الکتریکی و مکانیکی، تعویض لاستیک، باز کردن درب های خودرو و سایر خدمات امدادی فوری، به رانندگان و مسافران کمک می کند تا در صورت بروز هرگونه خرابی یا حادثه، با اطمینان بیشتری رانندگی کنند.

تیم امداد خودرو چادگان با داشتن شبکه گسترده ای از پایگاه های خدماتی در سراسر شهرستان، به رانندگان و مسافران این شهرستان، خدماتی با کیفیت بالا و با قیمت مناسب ارائه می دهد.

این تیم با هدف ارائه خدماتی سریع، کیفیتی و قابل اعتماد، به مشتریان خود اهمیت ویژه ای می دهد و همواره در حال بهبود و ارتقاء خدمات خود می باشد.

امداد خودرو چادگان با داشتن تجربه و تخصص خود، توانسته است به یکی از برترین شرکت های ارائه دهنده خدمات جاده ای و امدادی در استان اصفهان تبدیل شود و با ارائه خدمات با کیفیت، به فعالیتی موثر در افزایش سطح امنیت جاده های چادگان و کاهش خسارات وارده به رانندگان و مسافران در جاده ها پرداخته است.

Loader